Maison Le Star

Se svými kořeny v srdci vinařské oblasti Bordeaux, Maison Le Star disponující 6 zámky a téměř 600 hektarů vinné révy, z něj činí jednoho z klíčových hráčů vinařského průmyslu v Bordeaux. Maison Le Star využívá tradiční metody vinařství a vinařství kombinované s moderním přístupem. Těží z jedinečné odbornosti ve výrobě a uvádění na trh snadno pijících a velmi příjemných vín ve Francii a na celém světě. Jejich zámky představují rozmanitost teritorií Bordeaux mezi řekami Dordogne a Garonne. Château Cazeau, kde se vyrábí jejich Crémant Blanc Brut, se nachází v oblasti Entre-Deux-Mers. Vinice pokrývá více než 300 hektarů půdy a je vysazena na jílovito-vápencových půdách na svazích. Poměr výsadby je rozdělen mezi červené a bílé odrůdy, které jsou pečlivě přizpůsobeny terroiru, aby bylo dosaženo toho nejlepšího, co každá odrůda nabízí. 

Nejprodávanější

Crémant de Bordeaux CHÂTEAU CAZEAU Blanc Brut
 
360 Kč
Crémant de Bordeaux Chateau Cazeau Rosé Brut
 
360 Kč
2 položek celkem
Crémant de Bordeaux Chateau Cazeau Rosé Brut
360 Kč

Tento crémant se skvěle hodí k aperitivům, jemně kořeněným orientálním chutím (tagine, kari, lakované maso) nebo ovocným dezertům, jako je jahodová polévka, koláč z červeného...

Kód: DEN-0156
Crémant de Bordeaux CHÂTEAU CAZEAU Blanc Brut
360 Kč

Crémant de Bordeaux Chateau Cazeau se perfektně hodí k předkrmům jako je toast s uzeným lososem, k talíři s mořskými plody a nebo k dezertům.

Kód: DEN-0089