Crémant de Bourgogne TERROIRS MINERAUX Blanc Extra-Brut

Kód: DEN-0011
1 hodnocení
490 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Po svěžím úvodu se na patře rozvine plná a bohatá chuť tohoto crémantu, v níž se mísí sladkost bílého ovoce s jemnou minerální chutí. Víno je skvěle vyrovnané.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Charakteristika vína:

Po svěžím úvodu se na patře rozvine plná a bohatá chuť tohoto crémantu, v níž se mísí sladkost bílého ovoce s jemnou minerální chutí. Víno je skvěle vyrovnané.

  • Párování s jídlem:

Doporučujeme tento crémant spárovat s jakýmkoli druhem aperitivu a také si ho vychutnáte například s ústřicemi nebo marinovaným lososem

  • Stupeň skladkosti:

Doplňkové parametry

Kategorie: EXTRA-BRUT
Barva vína: Bílé
Objem: 0,75l
Obsah alkoholu: 12,00 %
Odrůdy: Chardonnay, Pinot Noir, Aligoté, Gamay
Podloží: jílovito-vápencové
Sklizeň: Ruční
Sladkost: 1
Teplota podávání: 7°C až 8°C
Typ: EXTRA BRUT
Vinařství: André Delorme

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství Maison André Delorme je uznávaným specialistou na velká vína v oblasti Côte Chalonnaise a na burgundské Crémanty. Vazby má toto vinařství na každou z oblastí Côte Chalonnaise - Rully, Givry, Mercurey, Bouzeron, Montagny. Zahrunuje více než 20 apelací, které pečlivě vybírá, vinifikuje a poté nechává zrát ve svých sklepích v Rully.

Vinařství se řídí zásadami udržitelného zemědělství. Použitím a optimalizací konkrétních kultivačních technik se snaží o snížení celkového počtu ošetřování a zásahů na vinicích. V centru pozornosti celého vinařství stojí životní prostředí a jeho ochrana, což ovlivňuje práci na vinicích i ve sklepích.