MAGNUM Crémant de Bourgogne TERROIRS MINERAUX Blanc Brut - 1,5l

Kód: DEN-0009
Neohodnoceno
780 Kč
Momentálně nedostupné
Tento elegantní a jemný crémant se výborně hodí ke slavnostním příležitostem a jako aperitiv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika vína:
Po svěžím úvodu se na patře rozvine plná a bohatá chuť tohoto crémantu, v níž se mísí sladkost bílého ovoce s jemnou minerální chutí. Víno je skvěle vyrovnané.

Párování s jídlem:
Tento elegantní a jemný crémant se výborně hodí ke slavnostním příležitostem a jako aperitiv.

Stupeň sladkosti:

Doplňkové parametry

Kategorie: Fillette - Magnum - Jéroboam
Barva vína: Bílé
Objem: 0,75l, 1,5l
Obsah alkoholu: 12,00 %
Odrůdy: Chardonnay, Pinot Noir, Aligoté, Gamay
Podloží: jílovito-vápencové
Sklizeň: Ruční
Sladkost: 2
Teplota podávání: 7°C až 8°C
Typ: BRUT
Vinařství: André Delorme
Výroba: Po ruční sklizni následuje šetrné lisování, jehož pomocí se získává nejkvalitnější mošt - ten se vybírá pouze z prvního lisování z té nejlepší sklizně. Malolaktické kvašení probíhá v tancích z nerezové oceli. Druhotné kvašení, které probíhá již přímo v lahvích, je iniciováno přidáním kvasinek a cukru. Víno pak zraje na kalech ve sklepích s řízenou teplotou po dobu 18 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství Maison André Delorme je uznávaným specialistou na velká vína v oblasti Côte Chalonnaise a na burgundské Crémanty. Vazby má toto vinařství na každou z oblastí Côte Chalonnaise - Rully, Givry, Mercurey, Bouzeron, Montagny. Zahrunuje více než 20 apelací, které pečlivě vybírá, vinifikuje a poté nechává zrát ve svých sklepích v Rully.

Vinařství se řídí zásadami udržitelného zemědělství. Použitím a optimalizací konkrétních kultivačních technik se snaží o snížení celkového počtu ošetřování a zásahů na vinicích. V centru pozornosti celého vinařství stojí životní prostředí a jeho ochrana, což ovlivňuje práci na vinicích i ve sklepích.