Mon Crémant de Loire Blanc Brut "LE CLASSIQUE"

Kód: DEN-0148
Neohodnoceno
380 Kč
Skladem (>5 ks)

Toto gastronomické cuvée povznese mnoho pokrmů, od jednoduchých jídel, jako jsou marinované mušle, až po sofistikované pokrmy, jako je např. fricassée de poularde de Bresse s Crémant de Loire a podzimní zeleninou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výroba: Vinifikace podle tradiční metody. Hrozny se sklízejí, když jsou dokonale zralé, kvasí v kádích při kontrolovaných teplotách a poté zrají na jemných lištách po dobu 6 měsíců. Druhé kvašení probíhá v lahvi. Po 24 měsících zrání na kalech se láhve promíchají a následně vyklopí a přidá se expediční likér "brut". Tlak v láhvi se musí pohybovat mezi 4 až 6 barů.

Charakteristika vína: Barva je světle žlutá s jantarovými odlesky. Ve vůni vyniká vůně bílých květů a sušeného ovoce. Jemné bublinky příjemně pokrývají chuť. Jeho aromatická komplexnost se vyznačuje vůní citronu, exotického ovoce a bílých květů. Je to rozhodně svěží, ovocný a skvěle vyvážený crémant.

Párování s jídlem: Toto gastronomické cuvée povznese mnoho pokrmů, od jednoduchých jídel, jako jsou marinované mušle, až po sofistikované pokrmy, jako je např. fricassée de poularde de Bresse s Crémant de Loire a podzimní zeleninou.

Stupeň sladkosti:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: