MAGNUM Mon Crémant d'Alsace Blanc Brut "LE CLASSIQUE" - 1,5l

Kód: DEN-0143
Neohodnoceno
690 Kč
Skladem (>5 ks)

Crémant Le Classique se především hodí jako aperitiv, který ideálně doprovodí jakoukoli slavnostní příležitost. Lze ho rovněž dobře kombinovat s dezerty, zvláště pak těmi ovocnými.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výroba: Hrozny jsou jemně lisovány a mošt kvasí v tancích z nerezové oceli. Po přidání kvasinek a cukru probíhá v lahvích druhé alkoholové kvašení. Lahve jsou uskladněný ve sklepě s přirozeně nízkou teplotou, jež umožňuje pomalé kvašení a vznik malých bublinek a jemného aroma. Odstranění sedlin (dégorgement) probíhá za 18 až 24 měsíců po nalahvování.

Charakteristika vína: V barvě převládá žlutá s odlesky šedého zlata, bublinky jsou velmi jemné a početné. Ve vůni je tento crémant aromatický, ovocný, s lehkou vůní bílých květů, kdoule a čerstvého ovoce. Chuť je ovocná, lehká, jemná, s náznaky žlutých květů, ovocnými tóny a hezkou intenzitou.

Párování s jídlem: Crémant Le Classique se především hodí jako aperitiv, který ideálně doprovodí jakoukoli slavnostní příležitost. Lze ho rovněž dobře kombinovat s dezerty, zvláště pak těmi ovocnými.

Zajímavosti: 5 hvězdiček z roku 2018 na přestižní soutěží Dussert Gerber

Stupeň sladkosti:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: