Mon Crémant d'Alsace Blanc Brut "LE CLASSIQUE"

Kód: DEN-0107
37 hodnocení
400 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Crémant Le Classique se především hodí jako aperitiv, který ideálně doprovodí jakoukoli slavnostní příležitost. Lze ho rovněž dobře kombinovat s dezerty, zvláště pak těmi ovocnými.

Detailní informace

Jedinečně nejširší nabídka crémantů
Jedinečně nejširší nabídka crémantů

Detailní popis produktu

  • Výroba: Hrozny jsou jemně lisovány a mošt kvasí v tancích z nerezové oceli. Po přidání kvasinek a cukru probíhá v lahvích druhé alkoholové kvašení. Lahve jsou uskladněný ve sklepě s přirozeně nízkou teplotou, jež umožňuje pomalé kvašení a vznik malých bublinek a jemného aroma. Odstranění sedlin (dégorgement) probíhá za 18 až 24 měsíců po nalahvování.
  • Charakteristika vína: V barvě převládá žlutá s odlesky šedého zlata, bublinky jsou velmi jemné a početné. Ve vůni je tento crémant aromatický, ovocný, s lehkou vůní bílých květů, kdoule a čerstvého ovoce. Chuť je ovocná, lehká, jemná, s náznaky žlutých květů, ovocnými tóny a hezkou intenzitou.
  • Párování s jídlem: Crémant Le Classique se především hodí jako aperitiv, který ideálně doprovodí jakoukoli slavnostní příležitost. Lze ho rovněž dobře kombinovat s dezerty, zvláště pak těmi ovocnými.
  • Zajímavosti: 5 hvězdiček z roku 2018 na přestižní soutěží Dussert Gerber
  • Stupeň sladkosti:

Doplňkové parametry

Kategorie: Mon Crémant - náš výběr
Barva vína: Bílé
Objem: 0,75l
Obsah alkoholu: 12,50 %
Odrůdy: Chardonnay, Pinot Blanc, Auxerrois, Pinot Gris
Teplota podávání: 8°C až 10°C
Vinařství: Vins Paul Fahrer

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: