Crémant de Loire NOUVEL ESPRIT Blanc Brut (2017) – no added sulfites

Kód: DEN-0106
Neohodnoceno
430 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024
Ackerman vytvořil Nouvel Esprit s cílem propagovat to nejlepší, co označení nabízí. Když se jejich pěstitelé rozhodli nepoužívat siřičitany, museli být ještě ostražitější a inovativnější, aby mohli sbírat zdravé a plně vyzrálé plody! Všechny zdroje biologické rozmanitosti přispívají k posílení vinice pomocí pomocných plodin. Jedná se rozhodně o nový přístup k pěstování vína, který odhaluje révu v její nejlepší podobě!

Detailní informace

Jedinečně nejširší nabídka crémantů
Jedinečně nejširší nabídka crémantů

Detailní popis produktu

Výroba: Výroba vína bez siřičitanů. Hrozny jsou ručně vybírány a pro toto víno je vyčleněna nejlepší šťáva. Mošt je ponechán bez siřičitanů po dobu 24 hodin usazování: v důsledku toho ztrácí své hořké a suché kompozity. Poté používají neutrální plyn: dusík a oxid uhličitý, aby zabránili oxidaci a rozvoji nežádoucích vůní po kvašení vína. Sklizeň se koná v prosinci, aby se zcela zabránilo předčasné oxidaci základního vína a aby se zachovala vůně bílého ovoce Chardonnay.

Charakteristika vína: Barva: Světle žlutá s lehce zlatými odstíny. Vůně: Dobře vyzrálé ovoce (meruňka, broskev). Paleta: Rafinovaná a lehká, s vůní bílého ovoce. Jemné a trvalé bubliny ...

Párování s jídlem: Aperitiv, slané a sladké pečivo, dezerty na bázi hrušek.

Stupeň skladkosti:

Doplňkové parametry

Kategorie: Loire
Barva vína: Bílé
BIO produkt: ANO
Objem: 0,75l
Obsah alkoholu: 12,00 %
Odrůdy: Chardonnay, Chenin
Podloží: jílovito-vápencové
Ročník: 2017
Sklizeň: Ruční
Sladkost: 2
Teplota podávání: 6°C až 8°C
Typ: BRUT
Vinařství: Maison Ackerman

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: