Crémant de Die Carod Blanc de Blancs Brut

Kód: DEN-0146
2 hodnocení
Značka: Caves Carod
380 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Tenhle slavnostní crémant se skvěle hodí k aperitivům a koktejlům, ale hodí se i k celému jídlu. Zajímavosti: Zlatá medaile na Concours Général Agricole de Paris 2018 - Zlatá medaile na Concours National des Crémants de France et du Luxembourg.

Detailní informace

Jedinečně nejširší nabídka crémantů
Jedinečně nejširší nabídka crémantů

Detailní popis produktu

Výroba: Tradiční metóda. 12 měsíců na kalech.

Charakteristika vína: Krásná světle zlatá barva. Jeho vůně, která vznikla smícháním tří odrůd, a jemná, lehká pěna z něj dělají elegantní crémant. Odrůda Clairette vnáší do Crémantu lehkost a jemnost, následovanou kulatějšími tóny získanými díky malému podílu Muškátu. Závěr je vytrvalý a ovocný.

Párování s jídlem: Tenhle slavnostní crémant se skvěle hodí k aperitivům a koktejlům, ale hodí se i k celému jídlu.

Zajímavosti: Zlatá medaile na Concours Général Agricole de Paris 2018 - Zlatá medaile na Concours National des Crémant de France et du Luxembourg.

Stupeň sladkosti:

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Na hornatém území, které se nachází po obou stranách údolí Drôme, se na svazích rozkládá 40 ha jeskyní Caves Carod. Vinice jsou vysazeny na mramorovém a jílovito-vápencovém podloží. Pod společným klimatickým vlivem vrchoviny Vercors (vrcholky v nadmořské výšce přes 2000 m) a Drôme Provençale vinice těží z chladných nocí a velmi slunečných dnů. Roční období jsou dobře vyznačena: horká léta, chladné a často zasněžené zimy.