Crémant de Bourgogne L'INATTENDU Blanc Brut

Kód: DEN-0021
Neohodnoceno
520 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
21.6.2024
Bailly Lapierre L’Inattendu svou chutí nabízí osvěžující charakter terénu z regionu Yonne. Tento skvěle strukturovaný a krémovitě šumivý Crémant de Bourgogne se vyvíjí do bohatých aromat pražených mandlí a vanilky, zatímco si zároveň zachovává lehkou svěžest

Detailní informace

Jedinečně nejširší nabídka crémantů
Jedinečně nejširší nabídka crémantů

Detailní popis produktu

Charakteristika vína: Bailly Lapierre L´inattendu svou chutí nabízí osvěžující charakter terénu z regionu Yonne. Tento skvěle strukturovaný a krémovitě šumivý Crémant de Bourgogne se vyvíjí do bohatých aromat pražených mandlí a vanilky, zatímco si zároveň zachovává lehkou svěžest

Zajímavosti: Tento Crémant byl ohodnocen jako číslo 1 ve světové soutěži nejlepšího šumivého vína v roce 2017. Díky velkému úspěchu, ale omezenému množství, se téměř neprodává mimo Francii ... ale my jsme dokázali získat několik lahví pro naše zákazníky.

Stupeň sladkosti:

Doplňkové parametry

Kategorie: Bourgogne
Barva vína: Bílé
Objem: 0,75l
Obsah alkoholu: 12,00 %
Odrůdy: Chardonnay, Pinot Noir, Aligoté
Podloží: vápencové
Sklizeň: Ruční
Sladkost: 2
Teplota podávání: 10°C až 12°C
Typ: BRUT
Vinařství: Bailly Lapierre

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bailly, burgundská vesnice, kde se vinařství nachází, na samém vrcholku “Col du Crémant”, dala vzniknout ochranné známce burgundského crémantu “appellation d’origine contrôlée” – AOC Crémant de Bourgogne.
Již od roku 1972 se toto vinařství zaměřuje ve svých sklepích, které poskytují jedinečné přírodní podmínky, na šumivá vína, jež doprovázejí zvláštní příležitosti. Hrozny pocházejí z ušlechtilé révy, jsou sklízeny ručně, vinifikovány a poté víno pomalu zraje.

Crémanty tohoto vinařství v sobě spojují eleganci odrůd, které proslavily Burgundsko, spolu s jemností dokonalých bublinek.

Vína Bailly Lapierre těží z certifikace AOC, která potvrzuje jejich vysokou kvalitu,jak dokazuje i řada ocenění a rostoucího uznání po celém světě. Jejich Crémant “L'Inattendu” vyhrál v roce 2017 soutěž o nejlepší šumivé víno světa v "World Best Sparkling Wine Competition".