Crémant de Bourgogne CUVÉE PRESTIGE Blanc Brut

Kód: DEN-0003
1 hodnocení
590 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
1.3.2024
Crémant de Bourgogne Prestige Blanc Brut bude elegantním společníkem k aperitivům i pokrmům z bílého masa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika vína:
Toto harmonické víno má krásnou zlatou barvu a jemné bublinky. Vůni dominují ovocné a květinové tóny růžového grepu. Jedná se o dobré, jednoduché a svěží víno s hezkou persistencí.

Párování s jídlem:
Crémant de Bourgogne Prestige Blanc Brut bude elegantním společníkem k aperitivům i pokrmům z bílého masa.

Stupeň sladkosti:

Doplňkové parametry

Kategorie: Bourgogne
Barva vína: Bílé
Objem: 0,75l
Obsah alkoholu: 12,00 %
Odrůdy: Chardonnay, Pinot Noir
Podloží: jílovito-vápencové
Sklizeň: Ruční
Sladkost: 2
Teplota podávání: 7°C až 8°C
Typ: BRUT
Vinařství: André Delorme
Výroba: Po ruční sklizni následuje šetrné lisování, jehož pomocí se získává nejkvalitnější mošt - ten se vybírá pouze z prvního lisování z té nejlepší sklizně. Malolaktické kvašení probíhá v tancích z nerezové oceli. Druhotné kvašení, které probíhá již přímo v lahvích, je iniciováno přidáním kvasinek a cukru. Víno pak zraje na kalech ve sklepích s řízenou teplotou po dobu 36 měsíců.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství Maison André Delorme je uznávaným specialistou na velká vína v oblasti Côte Chalonnaise a na burgundské Crémanty. Vazby má toto vinařství na každou z oblastí Côte Chalonnaise - Rully, Givry, Mercurey, Bouzeron, Montagny. Zahrunuje více než 20 apelací, které pečlivě vybírá, vinifikuje a poté nechává zrát ve svých sklepích v Rully.

Vinařství se řídí zásadami udržitelného zemědělství. Použitím a optimalizací konkrétních kultivačních technik se snaží o snížení celkového počtu ošetřování a zásahů na vinicích. V centru pozornosti celého vinařství stojí životní prostředí a jeho ochrana, což ovlivňuje práci na vinicích i ve sklepích.