Crémant d’Alsace Pfaff «ZERO DOSAGE» Blanc de Blancs Extra-Brut

Kód: DEN-0036
8 hodnocení
430 Kč
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
12.7.2024
Položka byla vyprodána…
Zlatá barva, s jemným, pravidelným perlením. Nos je elegantní a komplexní s nesčetnými vůněmi květinových tónů (hloh a akát), podtržených čerstvým nádechem verbeny, k jemnosti hrušky. Jemné bubliny přinášejí příjemnou svěžest. Tělo je jemné a odráží stejné čerstvé, květinové tóny jako nos, které se vyvíjeli dlouhým zráním na latích.

Jedinečně nejširší nabídka crémantů
Jedinečně nejširší nabídka crémantů

Detailní popis produktu

Popis produktu není dostupný

Doplňkové parametry

Kategorie: EXTRA-BRUT
Barva vína: Bílé
Objem: 0,75l
Obsah alkoholu: 12,00 %
Odrůdy: Pinot Blanc, Auxerrois
Podloží: jílovito-vápencové, vápencové
Sklizeň: Ruční
Sladkost: 1
Teplota podávání: 7°C až 8°C
Typ: EXTRA BRUT
Vinařství: Cave des Vignerons de Paffenheim
Výroba: Přímé lisování na pneumatickém lisu (vertikální odtokové kanály pro vysoce kvalitní mošt), čiření, fermentace při řízené teplotě, stáčení čirého vína (tzv. racking) a zrání na jemných kalech po dobu 4 měsíců. Před plněním do lahví zraje 5 měsíců v tancích. Odstranění sedlin (dégorgement) probíhá 18 měsiců po nahlavování.
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vinařství Cave des Vignerons de Pfaffenheim bylo založeno před 60 lety a pokud jde o kvalitu, patří dnes k předním alsaským producentům. Již podruhé za tři roky získal Pfaff v roce 2017 ocenění na dvou nejprestižnějších evropských soutěžích vína - na mezinárodní soutěži International Wine And Spirit Competition v Londýně cenu pro nejlepší francouzské víno a na AWC ve Vídni byl jmenován nejlepším národním producentem. Pravidelně získává ocenění i na velkých mezinárodních soutěžích v San Franciscu, Londýně, Sydney, Bruselu či Paříži.